Неділя, 14 Квітня, 2024

Google запропонував новий спосіб оновлення додатків Android – під час їхньої роботи

Апдейт додатка являє собою заміну його старого APK-файла на новіший. Для цього додаток тимчасово припиняє свою роботу, що може бути незручно. Google запропонував новий спосіб апдейту програм Android без переривання їньої роботи.

Нова схема оновлення додатків для Аndroid уже проходить стадію внутрішнього тестування. Незабаром вона стане доступною розробникам програмного забезпечення. Вони отримають два варіанти на вибір. У першому випадку оновлення відбувається в запущеному додатку, але при цьому користувач не має до доступу до програми до закінчення процесу встановлення. Другий сценарій дозволяє користуватися додатком під час  завантаження та встановлення оновлення. Сам процес можна налаштувати так, щоб ззовні він виглядав як частина інтерфейсу програми і був максимально непомітним.

До речі, цього місяця виробники презентували два смартфона у новому формфакторі – з гнучким корпусом. Android вже готовий до переходу на нього – фахівці Google оголосили про підтримку в ОС гнучких дисплеїв. Поки що немає точної інформації про те, коли новий програмний інтерфейс стане доступним у додатках Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися