Середа, 6 Грудня, 2023

Google запрошує бажаючих удосконалити дороги на картах Google Maps

За два роки існування учасники спільноти Road Mapper нанесли на карту понад 1,5 мільйона кілометрів доріг, дозволяючи більш ніж 200 мільйонам людей переміщатися за допомогою Google Maps. З огляду на таку ефективність ентузіастів у Google вирішили розширити свою ініціативу. Google оголосив, що відкриває доступ для більшої кількості учасників для участі в Road Mapper.

Road Mapper — це платформа картографування доріг, приєднатися до якої можна лише за запрошенням. На ній люди беруть участь у змаганнях, малюючи дороги.

Користувачі малюють геометрію дороги на основі супутникових знімків. Потім малюнки проходять процес перевірки та, якщо будуть прийняті, з’являться на Картах Google за кілька днів.

Ті, хто бажає приєднатися до Road Mapper, можуть заповнити онлайн- форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEzQbCp5_xjqoA6EIrJAvoeua8vDvBgLXud4NdiJQFvjKOIA/viewform). Крім того, найактивніші учасники, які нанесли на карту більшість доріг, тепер можуть запропонувати до п’яти учасників через форму рекомендації Road Mapper .

«Величезна подяка всім, хто деякий час був частиною Road Mapper, — написав Google. – Їхній внесок справді змінив життя людей у всьому світі».

Road Mapper працює подібно до картографічного сервісу OpenStreetMap (OSM), який вважається одним із найбільших краудсорсингових картографічних проектів із понад 10 мільйонами учасників. Однак OSM має відкритий вихідний код і доступний кожному.

Нещодавно також з’явився третій великий гравець на ринку онлайнової картографії – група під назвою Overture Maps Foundation. Кілька місяців назад вона випустила свій перший відкритий набір картографічних даних, що дозволяє стороннім розробникам легко створювати картографічні та навігаційні продукти та конкурувати з технологічними гігантами Google і Apple. Групу сформували Meta (Facebook), Microsoft, Amazon і картографічна компанія TomTom.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися