Крутіше за Tesla: Bentley показала електрокар преміум-класу

Цього року компанії Bentley виповнюється 100 років, і на честь ювілею всесвітньо відомий автовиробник презентував модель EXP 100 GT. Цей концепт електрокара преміум-класу по суті демонструє, в якому напрямку буде працювати Bentley у найближчі роки.

Отже, під капотом у EXP 100 GT 4 електродвигуни, які видають у сукупності 1400 кінських сил, що дозволяють розігнати автомобіль до 100 км/год менш ніж за 3 секунди (для електрокарів величезна рідкість). Автомобіль може проїхати на одному заряді до 700 км, при цьому зарядити EXP 100 GT через «швидку розетку» до 80% можна всього за чверть години.

Серед інших особливостей – вертикальні двері і карбоново-алюмінієвий кузов, який дозволив «втиснути» 5,8-метровий автомобіль у 2 тонни. Решітка радіатора і фари складаються з декількох тисяч світлодіодів. У моделі Bentley також присутнє автономне керування і управління за допомогою жестів.

Найближчими роками цей концепт навряд чи піде в серійне виробництво, але він дозволяє чітко побачити, як будуть виглядати лакшері-авто майбутнього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я