Середа, 6 Грудня, 2023

Як зациклити відео на iPhone

Використовуючи лише вбудовані функції в програмі «Фотографії», ви можете відтворювати свої відео в циклі скільки завгодно довго. Це усуває необхідність повторно відтворювати відео вручну, і ми покажемо вам.

У додатку «Фотографії» для iPhone немає офіційної функції циклічного відтворення відео. Але ви можете створити слайд-шоу зі свого відео та відтворювати його в циклі, який фактично відтворює ваше відео, доки ви його не зупините вручну.

Щоб скористатися цим обхідним шляхом, спочатку запустіть програму «Фотографії» на своєму iPhone. Потім торкніться відео, яке ви хочете відтворити циклічно.

На сторінці відео в нижньому лівому куті торкніться значка спільного доступу (стрілка вгору).

У меню спільного доступу виберіть «Слайд-шоу».

Фотографії відтворюватимуть ваше відео як слайд-шоу, але це слайд-шоу має певну тему, фонову музику та відтворюється лише один раз (не циклічно). Щоб змінити ці налаштування, у нижньому правому куті слайд-шоу натисніть «Параметри».

На сторінці «Параметри слайд-шоу» натисніть «Тема».

На екрані «Теми» виберіть просту тему, щоб зосередитися на своєму відео. «Орігамі» – хороший варіант. Потім у верхньому лівому куті натисніть «Назад».

Вимкніть музику слайд-шоу, щоб чути аудіо відео. Для цього виберіть «Музика» та торкніться «Немає». Потім поверніться на попередню сторінку.

Помістіть своє відео в цикл, увімкнувши опцію «Повторити». Потім у верхньому правому куті натисніть «Готово», щоб зберегти зміни.

Фотографії повернуть вас на екран відео. Тут ваше відео відтворюватиметься циклічно, доки ви не закриєте його вручну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися