Google запускає Action Blocks на Android для допомоги тим, у кого проблеми з читанням, письмом та пам’яттю

Action Blocks – це інструмент автоматизації роботи на Android.

Робота із сучасними мобільниками видається інтуїтивно зрозумілою та легкою лише тому, що ми звикли до їхніх інтерфейсів. Насправді виконати навіть просту дію вимагає великих зусиль, і це доводять люди з когнітивними проблемами. Для них Google запускає функцію Action Blocks, яка має спростити роботу зі смартфоном Android.

Action Blocks – це інструмент автоматизації роботи на Android. Він дозволяє створити ланцюг команд Google Assistant та розмістити відповідний ярлик на екрані смартфона. Action Blocks є розширенням ініціативи DIVA, про яку оголосили на конференції I/O 2019 і яка націлена на допомогу людям з когнітивними проблемами. З DIVA користувачам має стати легше давати голосові команди, адже вони зможуть запускати різноманітні дії.

«Згадайте епізод, коли ви робили щось відносно просте на своєму смартфоні, наприклад, бронювали поїздку, – описує програміст Google Аджіт Нараянан. – Щоб виконати це завдання, необхідно було розблокувати телефон, знайти правильний додаток, надрукувати місце зустрічі. Цей процес потребує читання, письма, пам’яті про зроблені вибори, а також фокусу на предметі протягом кількох хвилин поспіль. У світі живе 630 млн людей з якоюсь формою когнітивної проблеми, і для них це завдання не таке легке. Ми експериментували з Google Assistant та Android, щоб зменшити складність завдання для таких людей».

Action Blocks є першим із інструментів, який має спростити щоденну роботу зі смартфоном для людей із когнітивними проблемами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я