Google запустив симулятор співбесід для влаштування на роботу

Інструмент Interview Warmup допомагатиме підготуватися до співбесіди на різні посади. Сайт ставить типові запитання, наприклад, класичне «розкажіть мені трохи про себе» і аналізує озвучені чи надруковані відповіді на предмет покращення

Google хоче, щоб користувачі знали, як відповісти на ключові запитання під час інтерв’ю при влаштуванні на роботу. Ейчари іноді задають такі питання, на які непідготовлена людина не знає відповіді і може втратити шанс на працевлаштування. Тому Google запустив симулятор співбесіди для влаштування на роботу, під час якої відповіді користувача аналізуватиме штучний інтелект.

Інструмент Interview Warmup (https://grow.google/certificates/interview-warmup/) допомагатиме підготуватися до співбесіди на різні посади. Сайт ставить типові запитання, наприклад, класичне «розкажіть мені трохи про себе» і аналізує озвучені чи надруковані відповіді на предмет покращення. Наприклад, від підкаже, що ви надмірно вживаєте певні слова, або вам потрібно більше часу говорити на певну тему.

Interview Warmup націлений на користувачів Кар’єрних сертифікатів Google, які сподіваються отримати роботу. Тому більшість питань, що стосуються інтерв’ю, відображають це. Однак є загальні запитання щодо співбесіди, і Google планує розширити інструмент, щоб допомогти більшій кількості кандидатів. Наразі ця функція доступна лише в США.

Штучний інтелект все частіше використовується в підборі персоналу. Однак на сьогоднішній день він в основному обслуговував компанії під час їхнього процесу відбору, і не використовувався для допомоги потенційним новим працівникам.

Новий інструмент Google не зрівняю умови гри, але може допомогти кандидатам удосконалити свої навички співбесіди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я