Як користуватися девайсом, для якого ОС не знаходить драйвера

Для продовження використання улюбленого пристрою необхідно створити віртуальний комп’ютер з тією операційною системою, для якої він має драйвери

Часто абсолютно робочу річ доводиться викидати на смітник, бо виробник не надав для неї драйвера для Windows 10. У деяких випадках драйвер можна скопіювати самостійно з попередніх доступних варіантів. Однак іноді це неможливо, наприклад, останній драйвер був для ОС розрядністю х32, а поточний ПК працює на х64. Проте є спосіб продовжити використання свого девайсу.

Для продовження використання улюбленого пристрою необхідно створити віртуальний комп’ютер з тією операційною системою, для якої він має драйвери. Наприклад, принтер Epson Stylus Color 1160 розроблявся ще в часи, коли на комп’ютерах працювали Windows 3.1, Windows 95/98, Windows NT, – апарату сьогодні близько 20 років. Виробник надає окремі драйвери для нього аж до Windows XP. Офіційно принтер також підтримується у Windows Vista, але вже з драйверами через Windows Update.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Створіть нову віртуальну машину і встановіть на неї операційну систему з ISO-зліпка.

Для підключення USB-девайсу спершу запустіть віртуальну машину і в меню вгорі екрана перейдіть у розділ «Пристрої». Відкрийте підменю USB та клацніть мишкою на своєму девайсі. Після цього ним можна користуватися, як звичайно.

Для зручності обміну файлами між основною ОС та віртуальною машиною можна налаштувати мережеву папку зі спільним доступом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я