Google змінює пошукові алгоритми в бік картинок, відео та контексту

Серед нових функцій – загальноінформаційні відеоролики про публічних людей, тематичні відео для користувачів з планування мандрівок чи вивчення чогось нового.

На своїй презентації Google продемонструвала, як виглядатиме її пошуковик найближчим часом. Він отримає низку оновлень, які мають зробити візуальну інформацію більш корисною. Це реакція пошукового гіганта на сучасні тренди інтернету, в якому зображення та відео почали переважати над текстом.

Серед нових функцій – загальноінформаційні відеоролики про публічних людей, тематичні відео для користувачів з планування мандрівок чи вивчення чогось нового. Окрім цього, Google переглянув свою рейтингову систему, яка на перше місце тепер ставить графічний пошук, контекст та простіші способи для онлайн-купівель.

У пошуковик також інтегрують додаток Google Lens, який визначає зміст зображення за допомогою штучного інтелекту. Це має дозволити користувачам легше шукати графічну інформацію. Наприклад, дізнаватися про гаджети та предмети, дизайн інтер’єру, впізнавати саморобні девайси тощо.

Очікувати масштабну доступність нових інструментів у Google можна вже найближчими тижнями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я