Неділя, 21 Квітня, 2024

Апдейт Windows 10 призводить до видалення всіх файлів на ПК

Користувачі Windows поскаржилися на глюк свіжого оновлення KB4532693. Його встановлення призводить у деяких користувачів до видалення всіх файлів на комп’ютері. Цей апдейт почали розповсюджувати 11 лютого.

Користувачі на форумах Microsoft і в соцмережах кажуть, що дані зникають без можливості відновлення. При цьому апдейт KB4532693 установлюється автоматично навіть у тих, хто вимкнув цю функцію та навіть заблокував відповідні IP-адреси серверів Microsoft.

Способом врятувати свої файли є видалення збійного оновлення вручну. Однак у деяких випадках це призводить до нових помилок, наприклад, комп’ютер не може завантажитися.

Оновлення KB4532693 повинно було виправити «синій екран смерті», що почав масово з’являтися після встановлення апдейту KB4532695. Також користувачі скаржилися на зниження швидкості завантаження файлів з інтернету і вимкнення звуку.

3 КОМЕНТАРІ

    • А ще недоступність файлів це не видалення. Якщо ос не завантажується це можна пофіксити своїми клешнями або банально скопіювати файли на інший розділ диску (або на зовнішній) і переставити вінду

  1. Только теперь понял куда исчезло все с компа, сначало подумал что сам случайно удалил

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися