До «Месників 4» повернули Валькірію

Уперше Тесса Томпсон стала популярною у всесвіті Марвел як центральний персонаж фільму «Тор: Рагнарок», де зіграла Валькірію

У «Месники 4» повернуть героя, який встиг завоювати любов глядачів, знявшись лише в одному фільмі.

Актори нових «Месників» опублікували фото з Атланти, США, де проходить зйомка додаткових сцен майбутнього блокбастера. Фото виклала Тесса Томпсон, відома багатьом фанатам за фільмом «Тор: Рагнарок» як Валькірія.

В інстаграм-сторіз Тесси з’явилася фотографія з Крісом Хемсвортом (він же Тор) з написом «Прощавай, Лондон». За кілька годин дублер Хемсворта – Боббі Холланд –  виклав фото у свій інстаграмм з цими ж акторами, але з підписом «Привіт, Атланта».

Уперше Тесса Томпсон стала популярною у всесвіті Марвел як центральний персонаж фільму «Тор: Рагнарок», де зіграла Валькірію. Утім, у сіквелі «Месники: Війна Нескінченності» її вже не було. Режисери запевняли, що Валькірія жива, просто не ввійшла в концепцію нового фільму, але фанати не були впевнені в цьому.

У фото може бути й інше пояснення. Нещодавно в Лондоні знімали оновлених «Людей в Чорному», де Тесса і Кріс грають головні ролі, тому спільне фото з майданчика «Месників» може виявитися не більш ніж прогулянкою з другом і колегою по фільму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я