Понеділок, 27 Травня, 2024

З’явився сервіс для комерційного клонування голосів знаменитостей

Створення діпфейків (фальшивих фото, відео та аудіозаписів з реальними людьми) переходить в розряд комерційних послуг. Запустили сервіс, на якому знаменитості можуть ліцензувати клонування своїх голосів. Завдяки цьому вони можуть, наприклад, наживо виступати в багатьох місцях одночасно.

Компанія Veritone, яка відома як розробник першої в світі операційної системи для штучного інтелекту aiWare, запустила нову платформу Marvel.ai. Вона дозволяє авторам контенту, знаменитостям та іншим генерувати діпфейки своїх голосів в аудіоформаті та ліцензувати їхнє використання.

У Veritone підкреслюють, що для створення діпфейку не потрібно приїжджати до студії. Синтетичний голос матиме високу якість і його можна згенерувати згідно контексту запланованого використання – виступ на радіо, створення аудіокниги, дубляж фільму, локалізація контенту тощо.

Користувачі Marvel.ai можуть як залишати запити на використання певної голосової моделі, так і обирати з бібліотеки вже готові зразки. Також юзери можуть залишити свої голоси для тренування штучного інтелекту цього сервісу. Потім такий голос можна ліцензувати стороннім компаніям для використання.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Розробники переконані, що їхня технологія дозволить автоматизувати рекламну інтеграцію. Синтезований голос якоїсь знаменитості звучатиме як реальний в якійсь аудіорекламі. Можна навіть відтворювати голоси вже померлих знаменитостей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися