Вівторок, 12 Грудня, 2023

Готується смартфон із камерою на 192 мегапікселі – ЗМІ

Уже наступного місяця може з’явитися перший смартфон із камерою на 192 мегапікселі. Нинішній рекорд – 108 мегапікселів.

На жаль, інсайдер Digital Chat Station, який повідомив про підготовку мобільника з камерою рекордної роздільної здатності, не назвав виробника цього девайсу. Відомо лише, що апарат матиме процесор Snapdragon 765 – це непрямо говорить про те, що це буде представник середнього сегмента.

Камери надвисокої роздільної здатності в смартфонах викликають питання їхньої практичності. Для створення одного такого знімка телефони потребують кількох секунд, під час яких гаджет не можна рухати. Через це в смартфонах зйомка при максимальній роздільній здатності вимкнена, й активовувати її потрібно вручну.

Сотні мегапікселів в смартфоні фізично розміщені на крихітній площі, через що розмір кожного пікселя став ще меншим. Так, у Galaxy S20 Ultra із камерою на 108 мегапікселів розмір пікселя 0,8 мкм, у базовому Galaxy S20 піксель розміром 1,8 мкм.

Це означає, що кожен піксель захоплює менше світла, і картинка виходить не такою якісною. Камеру у флагмані Samsung Galaxy S20 Ultra критикують майже всі оглядачі, оскільки від апарата за майже $1500 чекали іншого.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися