Понеділок, 11 Грудня, 2023

Користувачі Facebook не знають, що вони – в інтернеті

Соціальна мережа Facebook поступово замінює собою інтернет. Усе більше користувачів в Азії та Африці вважають, що вони не користуються глобальною Павутиною. Усі їхні потреби замінює єдиний сайт соцмережі.

Таку тенденцію відкрило дослідження, проведене в Індонезії три роки тому. Його учасники говорили, що не користуються інтернетом, але розповідали про проведений у Facebook час. Для цих людей інтернету просто не було, зате була соціальна мережа. В Африці зіткнулися з такою ж тенденцією.

Кількість користувачів в Індонезії та Нігерії, які працювали в інтернеті та у Facebook

Спершу дослідники говорили про помилку в дослідженнях, оскільки кількість користувачів Facebook сильно перевищила кількість користувачів інтернету. Для перевірки результатів дослідницька компанія Geopoll провела власне опитування. Її експерти запитували в учасників, чи використовували ті інтернет в останні тридцять днів.

В Індонезії 11% відповіли, що не користувалися мережею, але сиділи у Facebook. У Нігерії цей показник склав 9%. Такі відповіді давали представники молодого покоління – середній вік респондентів склав 25 років в Індонезії та 22 роки в Нігерії.

Кількість користувачів у різних країнах, які впевнені, що Facebook – це інтернет

Більше половини людей, які не знають, що сидять в інтернеті, кажуть, що ніколи не ходять за посиланнями з Facebook. Чим більше користувачів залишаються всередині соціальної мережі, тим кращі показники мережа може надати рекламодавцям.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися