Microsoft відкриває дослідницьку платформу на базі Minecraft

Раніше цього року компанія Microsoft запустила платформу для вивчення і розвитку штучного інтелекту на базі популярної комп’ютерної гри Minecraft. Можливості цієї гри практично необмежені та дозволяють моделювати різні ситуації і спостерігати, як комп’ютер буде їх вирішувати. До цього часу проект перебував у стадії закритого тестування, але тепер Microsoft оголосила про вихід повноцінної версії з відкритим програмним кодом. Відтепер кожен бажаючий може завантажити цю платформу для проведення власного вивчення штучного інтелекту.

«Система, яка до цього була доступна тільки для невеликої групи фахівців, у першу чергу повинна допомогти дослідникам розробити штучні інтелекти, які зможуть навчатися, вести бесіди, приймати рішення і виконувати складні завдання», – йдеться в повідомленні Microsoft.

У Microsoft також відзначають, що фахівці, які взяли участь у закритому тестуванні платформи, назвали Minecraft з її нескінченними можливостями ідеальним полігоном для досліджень у сфері штучного інтелекту. Крім цього, в новій версії платформи з’явилася функція прискореного проведення експериментів, яка дозволяє заощадити час і витратити його на всілякі поліпшення.

Платформа доступна для завантаження для всіх бажаючих на Github.

Джерело: windowscentral.com