Грати в Doom можна у Twitter

Tweet2Doom працює шляхом сприймання команд від користувача. Він інтерпретує їх та надсилає назад відео, на якому показано, що сталося

Морський піхотинець Doom з оригінальної гри тепер доступний у Twitter. Бот Tweet2Doom дозволяє людям відтворювати класичний шутер за допомогою команд, що відправляються через сайт соціальної мережі.

Tweet2Doom працює шляхом сприймання команд від користувача. Він інтерпретує їх та надсилає назад відео, на якому показано, що сталося. Надсилаючи таким чином команди і переглядаючи ролики можна проходити рівні. Повний список команд і як це працює, можна знайти в цьому закріпленому твіті з облікового запису бота.

Користувачі твіттера уже змагаються за те, хто першим пройде гру в такій модифікації. Уже є певні рекорди завершення першого, культового рівня Doom. За даними бота, один користувач використав всього два твіти, щоб здобути перемогу у E1M1 за 11 секунд або менш ніж за 500 кадрів ігрового процесу.

Ставши фоловером акаунта бота можна не тільки отримувати твіти кожного разу, коли люди встановлюють нові рекорди або швидко долають рівні. Також стануть доступні випадкові колекції людей, які просто байдикують з Tweet2Doom.

Новітній порт Doom не самий елегантний або корисний. Але це ще одна демонстрація того, що цю гру можна запустити майже на будь-чому. У шутер вже можна пограти через тест на вагітність, на віртуальному ПК всередині гри, на Porsche 911, на піаніно. Калькулятори, касові апарати та інші гаджети вже не видаються дивними в такому переліку.