Середа, 28 Лютого, 2024

Як перетворити ПК на точку доступу Wi-Fi

Windows може перетворити ноутбук або стаціонарний комп’ютер на бездротову точку доступу. Це може бути корисним, якщо зламався домашній роутер або виникла необхідність підключити до інтернету лаптоп чи планшет, у яких немає роз’єму Ethernet.

Один із найпростіших способів – скористатися сторонньою утилітою, наприклад, Virtual Router. Ця програма легко встановлюється та має простий інтерфейс.

Завантажте Virtual Router, встановіть і після запуску введіть ім’я точки доступу і пароль до неї. Виберіть інтернет-з’єднання, яким ви хочете поділитися з іншими пристроями, та натисніть Start Virtual Router.

 

Стандартні можливості Windows 7

Створення бездротової точки доступу інтегровано в мережевий інтерфейс Windows 7. Відкрийте «Центр керування мережами і загальним доступом» та натисніть «Додати». Оберіть опцію «Створити мережу «комп’ютер-комп’ютер» та натисніть «Далі». Придумайте ім’я мережі, а в поле «ключ безпеки» введіть її пароль і ще раз клацніть «Далі».

Щоб дозволити користування інтернетом пристроям, які будуть підключатися до даної мережі, виберіть «Включити загальний доступ до підключення до інтернету».

Точка доступу з ПК на Windows 8 і 8.1

У Windows 8 компанія Microsoft прибрала графічний інтерфейс створення бездротових мереж. Працювати доведеться в командному рядку:

1) натисніть клавіші Windows + R;

2) у віконці введіть ncpa.cpl;

3) натисніть правою клавішею миші на бездротове підключення та виберіть «Властивості» в контекстному меню;

4) відкрийте вкладку «Доступ» і поставте галочку на «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп’ютера»;

5) запустіть командний рядок (cmd.exe) від імені адміністратора. Введіть наступну команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = “TechToday” key = “123456”,

де TechToday – назва мережі, а 123456 – пароль до неї;

6) включіть створену мережу командою netsh wlan start hostednetwork. Якщо ви ввели її правильно, побачите напис «Розміщена мережа запущена».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися