GSMA підготувало декларацію із захисту інформації

За словами директора GSMA, користувачі повинні мати вибір та права переміщувати свою інформацію від одного провайдера до іншого

Головна організація світу мобільного зв’язку – GSMA – опублікувала чернетку документа, націленого на захист приватності. Ця декларація має підняти рівень безпеки інформації в телеком-індустрії. У GSMA очікують, що створену декларацію почнуть активно приймати телеком-компанії.GSMAДекларація називається «Цифрове майбутнє, яке ми підтримуємо та до якого прагнемо». Над нею також працювали співробітники міжнародної торгової палати (International Chamber of Commerce, ICC) та світового економічного форуму World Economic Forum (WEF).

«GSMA має відповідальність за утримання інформації в безпеці, – говорять представники оператора Bharti Airtel. – Ми прийняли декларацію, яку розішлють головним компаніям світу, щоб вони дали свої коментарі».

«Ми очікуємо широку участь індустрій усього світу в підписанні чернетки декларації, – розповідає директор GSMA Суніл Міттал. – Люди сьогодні заробляють на життя інформацією. Владі стає некомфортно з великими обсягами даних. Потік даних між кордонами також є великим питанням. Ми повинні грати ключову роль в установленні правил, інакше ми втратимо контроль».

За словами Міттала, люди спокійно ставляться до того, що їхня інформація зберігається у пам’яті машин. Їм не подобається, коли дані потрапляють до людей. Він закликає створити стійкі до злому машини.

За словами директора GSMA, користувачі повинні мати вибір та права переміщувати свою інформацію від одного провайдера до іншого. Вони повинні мати контроль над тим, куди потрапляють їхні дані.