Вівторок, 16 Квітня, 2024

Перший у світі iPhone з USB-C можна купити

Якщо вам подобається iPhone, але не подобається його порт Lightning, стало можливо купити перший в історії айфон з портом USB-C. Інженер Кена Піллонел дотримався свого слова і опублікував інструкцію з переробки будь-якого iPhone на порт юсб. Свій модифікований гаджет він виставив на продаж на аукціоні eBay.

Студент-інженер з робототехніки Кен Піллонел потрапив до уваги ЗМІ минулого місяця із небувалою модифікацією iPhone. Він зумів поставити робочий порт USB-C в iPhone X і отримав повнофункціональний айфон з портом, який звичний на Android та іншій техніці.

Як Піллонель і обіцяв, він опублікував набагато більш детальне відео, яке показує, як йому вдалося здійснити модифікацію. Також він оприлюднив у Github технічні деталі, інструкції для ЧПУ та інформацію про друковану плату, яку він розробив для тих, хто захоче спробувати повторити подібну модифікацію.

На детальному відео показаний практично весь процес розробки. Це досить довгий шлях, починаючи з перевірки прототипів концепції, зворотного проектування роз’єму Lightning і, в кінцевому рахунку, зворотного проектування підробленого роз’єму Lightning, замовлення спеціальної гнучкої плати і обробки корпусу iPhone, щоб він відповідав фізично більшому роз’єму USB-C.

Відео також показує, наскільки складно було встановити додаткову схему, коли плата згиналася з обох сторін вібродвигуна Apple Taptic Engine, щоб втиснути всі необхідні компоненти.

Піллонел також виставив на аукціон свій оригінальний прототип на eBay. Ставки від бажаючих придбати такий девайс і отримати власний iPhone USB-C вже досягли 3400 доларів. Піллонел зазначає, що той, хто купує телефон, не повинен відновлювати, оновлювати або стирати, відкривати його. Інженер також не радить використовувати його в якості свого повсякденного телефону.

Ентузіаст планує розвивати свою модифікацію, наприклад, у бік адаптації розробки для більшої кількості моделей iPhone, а також поліпшення швидкої зарядки, гідроізоляції і навіть підтримки аксесуарів USB-C.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися