Четвер, 30 Травня, 2024

Тім Кук розповів, чому Apple вже не видає інноваційні девайси

Останніми роками Apple звинувачують у тому, що фірма перестала дивувати. Більш того, вона сповільнила навіть оновлення деяких своїх продуктів. І якщо фанати та критики турбуються через відсутність інноваційних гаджетів від Apple, то її глава Тім Кук говорить, що все нормально. В інтерв’ю виданню Bloomberg Businessweek менеджер розповів, що компанія не поспішає бути першою у всьому.

Apple

Кук заявив, що критика у бік корпорації пояснюється тим, що нові технології в її продуктах з’являються значно пізніше, ніж у інших виробників. Як приклад він навів технологію доповненої реальності (Augmented Reality). Зараз над нею в компанії працює багато розробників, але повноцінних AR-пристроїв вона поки не показала.

«Ми робимо ставку на довгострокові проекти. Ми не поспішаємо бути першими у всьому, – сказав Кук. – Наше завдання – бути найкращими і давати користувачам щось, що дійсно змінює їхнє життя. Якщо згадати, то iPod не був першим плеєром. iPhone не був першим смартфоном, iPad не був першим планшетом».

Також глава Apple прокоментував обурення користувачів з приводу «розумної» колонки HomePod. Її вартість становить 350 доларів, при цьому вона робить все те саме, що дешевші аналогічні пристрої. Користувачі задаються питанням, навіщо в цьому разі платити більше. Тім Кук безпосередньо не відповів на це питання, але згадав інші девайси Apple, ціну яких також вважали завищеною.

«Якщо пам’ятаєте, коли ми презентували iPod, багато хто говорив, навіщо хтось буде платити 399 доларів за MP3-плеєр? – каже він. – Коли анонсували iPhone, було те ж саме питання, чи буде хтось взагалі буде платити за нього? iPad пройшов через те саме».

Колонка HomePod – це найновіший продукт Apple, який компанія продемонструвала у червні на конференції WWDC 2017. Це домашній асистент з підтримкою фірмового голосового помічника Siri. Користувачі можуть з допомогою гаджета управляти «розумними» гаджетами з підтримкою Apple HomeKit і музичним сервісом Apple Music. HomePod є прямим конкурентом популярних у західних країнах «розумних» колонок Amazon Echo і Google Home. Продажі HomePod почнуться в США, Великобританії та Австралії в грудні 2017 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися