П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Хмарний сервіс для колл-центра: що це та які дає переваги

Завдяки стрімкому розвитку цифрового простору в сучасному середовищі компанії все більше виявляють потенційні переваги хмарних колл-центрів. Щоб подолати обмеження застарілих систем, зростання вимог та кількості клієнтів, щоб створити гнучкі бізнес-моделі, контакт-центри роблять ривок до автоматизованих, надійних і швидко реагуючих центрів обробки даних.

https://cdn.profile.ru/wp-content/uploads/2020/03/shutterstock_174011084.jpg

Особливості обробки дзвінків у «хмарі»

Хмарний сервіс для колл-центра – це мережеві послуги, в яких постачальник володіє та керує технологією, надаючи свої послуги віддалено підприємствам за передплатою. Програмне забезпечення хмарного контакт-центру пропонує інструменти та функції, які є найбільш актуальними для будь-якої галузі, інтегровані з різним програмним забезпеченням. У хмарних центрах немає вимог до обладнання колл-центра, що в кінцевому підсумку усуває проблему його обслуговування та його оновлення. Водночас завдяки автоматизованості хмарний сервіс для колл-центра потребує мінімального управління, оскільки знімається проблема обслуговування апаратних систем.

Головні переваги

Оскільки немає значних інвестицій в апаратне забезпечення хмарних центрів, ці системи не потребують значних витрат на встановлення. Єдине, чого вимагають хмарні системи, – це міцне інтернет-з’єднання.

Переваги колл-центру з хмарним сервісом над стаціонарним:

  • Швидкість розгортання – достатньо замовити послугу у провайдера, не потрібно тягнути дроти та купувати громіздке обладнання.
  • Безперебійна бізнес-модель. Використання хмарних кол-центрів дозволяє користувачам безперешкодно отримувати доступ до систем за допомогою підключення до інтернету та надавати клієнтам високоякісний досвід у будь-якому місці та в будь-який час.
  • Гнучкість і масштабованість. Відповідно до вимог різних підприємств хмарні колл-центри можна масштабувати для своїх бізнес-операцій.
  • Моніторинг ефективності. Завдяки хмарним контактним центрам підприємства можуть зосередитися на ефективній роботі операторів, що призведе до зростання продуктивності та якості обслуговування.
  • Зручні системи. Хмарні рішення лідирують завдяки простому у використанні та орієнтованому на користувача дизайну. Це дозволяє працівникам колл-центру користуватися функціональними можливостями на рівні підприємства без клопоту, пов’язаного зі складним навчанням, або труднощів у експлуатації хмарного сервісу.
  • Цілісна інтеграція. Контактні системи пропонують інтеграцію в один клік з десятками провідних бізнес-інструментів.
  • Підвищена продуктивність. Хмарні контактні центри пропонують розширений процес моніторингу дзвінків. Агенти можуть працювати з єдиною інтегрованою інформаційною панеллю за допомогою хмарної технології, приймаючи ефективні рішення.
  • Повна прозорість для керівника та збір статистики у режимі реального часу.

Хмарні контакт-центри – це системний підхід, який покращує продуктивність, надає канали збору звітності та аналітики для успішної підтримки клієнтської бази. Це особливо важливо у бізнес-середовищі, що постійно розвивається. Використання хмарного сервісу для колл-центру забезпечує гнучкість, яка сприяє досягненню цих цілей.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися