Huawei хоче обігнати Samsung та першою випустити смартфон із гнучким дисплеєм

Екрани не будуть поставляти відомі постачальники Samsung Display і LG Display. Виробником гнучких дисплеїв для Huawei стане китайська компанія BOE Technology Group.

Уже тривалий час відомо, що Huawei виношує плани з випуску смартфона із гнучким дисплеєм. Нещодавно аналітикам Nikkei стало відомо, що компанія докладає всіх зусиль, щоб випередити головного конкурента –  Samsung, яка працює над аналогічним пристроєм з 2013 року.

Екрани не будуть поставляти відомі постачальники Samsung Display і LG Display. Виробником гнучких дисплеїв для Huawei стане китайська компанія BOE Technology Group. Фахівці відзначають, що виникає питання надійності гнучких OLED-панелей від BOE. Її технології дещо відстають від наявних у Samsung Display і LG Display.

Джерела стверджують, що Huawei планує випустити близько 20-30 тис. смартфонів. Вони припускають, що стартова партія може бути навіть меншою. Основним завданням цих девайсів буде привернути увагу індустрії та ЗМІ.

Samsung також тривалий час працює над гнучкими телефонами. Однак великі виробничі складнощі змушують компанію постійно переносити терміни. Наприклад, навесні 2017 року з’явилася інформація, що робочий прототип Galaxy X мають показати на виставці IFA 2017, але виставка закінчилася, а телефон на ній не показали. Керівництво Samsung Mobile в особі президента мобільного підрозділу Донга Джина Ко у 2017 році також офіційно підтвердило плани з випуску перших серійних гнучких смартфонів Galaxy. Девайси повинні були вийти у 2018 році і окрім незвичної гнучкої конструкції отримати голосового асистента Bixby. Нині реліз гнучкого смартфона Samsung планується на початок 2019 року, і очікується, що ціна новинки складе від 1500 до 2000 доларів.