Huawei обіцяє революційну технологію, яка коштує 10 млрд доларів

За чутками, ця «дуже страшна» технологія вперше буде впроваджена в наступному телефоні Honor. Він ще не має дати релізу, що дозволяє компанії презентувати його по готовності.

Ринок гаджетів в очікуванні вибуху у вигляді гнучких дисплеїв, і Huawei каже, що стане першим виробником комерційного смартфона з подібним екраном. Можливо, саме про випуск подібного дисплея натякнув директор Huawei на прес-конференції після презентації нового смартфона Huawei P20. Він сказав, що компанія цього року покаже значно більший технологічний прорив. Топ-менеджер вжив слова «дуже страшно» при описі того, що очікує користувачів. За його словами, комерційна вартість цієї технології складає близько $10 млрд.

За чутками, ця «дуже страшна» технологія вперше буде впроваджена в наступному телефоні Honor. Він ще не має дати релізу, що дозволяє компанії презентувати його по готовності.

Сьогодні ринок смартфонів дійшов своєї межі. Девайси мають схоже програмне забезпечення та виглядають майже однаково. Немає навіть великого вибору різних діагоналей екрана. Про проблеми в галузі смартфонів свідчать також аналітики, які останні місяці звітують про зниження продажів цих гаджетів. Наприклад, аналітики Canalys стверджують, що в першому кварталі в Європі продажі смартфонів знизилися на 6,3%, і це рекордний спад для одного кварталу. Якщо ж виокремити лише Західну Європу, в цьому регіоні падіння досягло 13,9%. Аналітики говорять, що подібні показники означають початок нової ери для смартфонів у регіоні.

Виробники шукають способи пожвавити інтерес користувачів до смартфонів. Одним з таких багатообіцяючих напрямків є гнучкі дисплеї, які дозволяють відійти від стандартного та єдиного сьогодні формфактора прямокутника.

Samsung офіційно обіцяла випустити комерційний смартфон з гнучким екраном у 2018 році. Компанія уже з 2013 року працює над гнучкими телефонами, однак великі виробничі складнощі змушують постійно переносити терміни. Уперше Samsung Electronics продемонструвала свій мобільник, який можна зігнути, на виставці MWC 2017. Компанія дуже стежить за секретністю навколо нього, тому ми до сьогодні не знаємо якихсь подробиць про стан його розробки та характеристики.

Гнучкі девайси також показали у 2016-му на заході Lenovo Tech World представники Lenovo, які продемонстрували гнучкий смартфон-браслет CPlus і планшет Folio, що складається навпіл. За словами представників китайської компанії, основна проблема обох гаджетів – це недовговічність гнучких дисплеїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я