Як у Windows 10 переглядати фотографії у форматі HEIF через вбудований додаток «Фото»

Набирають популярність нові формати стиснення зображень, один із яких – High-efficiency image format (HEIF). Уперше користувачі з ним познайомилися з виходом iOS 11 минулого року. У цій версії Apple зробила новинку стандартним форматом для фотографій на iPhone. Користувачі Windows могли подивитися збережені у HEIF зображення, завантаживши їх до OneDrive, який конвертував знімки в JPEG.

Набирають популярність нові формати стиснення зображень, один із яких – High-efficiency image format (HEIF). Уперше користувачі з ним познайомилися з виходом iOS 11 минулого року. У цій версії Apple зробила новинку стандартним форматом для фотографій на iPhone. Користувачі Windows могли подивитися збережені у HEIF зображення, завантаживши їх до OneDrive, який конвертував знімки в JPEG. Нещодавно стало можливо переглядати такі файли безпосередньо в стандартному додатку Windows «Фото».HEIF

У Windows 10 відкрийте додаток «Фото» та зайдіть у будь-яку папку, що містить файли HEIF. Операційна система запропонує завантажити з Microsoft Store розширення для роботи з HEIF. Його також можна завантажити зі сторінки HEIF Image Extensions. Після інсталяції розширення можна буде переглядати та редагувати HEIF на Windows 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я