Вівторок, 23 Липня, 2024

Huawei випустила новий літій-кремнієвий акумулятор з фокусом на ультрашвидке заряджання

Коли виробники не змогли суттєво збільшити ємність акумуляторів, вони пішли іншим шляхом, запропонувавши заряджати телефони частіше, а щоб у цьому був практичний сенс, почали підвищувати швидкість заряджання. Наявні технології літій-іонних батарей на це не розраховані, однак у Huawei змінили ситуацію. Підрозділ Huawei Consumer Business Group розробив перший в індустрії літій-кремнієвий акумулятор, який обіцяє швидке та одночасно безпечне заряджання. Компанія оголосила появу нових батарей уже в наступних своїх смартфонах.

У звичайному літій-іонному акумуляторі анод найчастіше виконаний на основі графіту. У новому літій-кремнієвому – з кремнію, який виявився більш стійким до руйнування при багатоцикловому заряджанні-розряджанні, а також утримує більше енергії. Цього вдалося досягти завдяки 3D-мережі вуглецю, легованого азотом. Процес відбувається при низьких температурах, і це забезпечує високу провідність, що дозволяє отримати ультрашвидке заряджання.

На відміну від наявних рішень швидкого заряджання, нова система використовує низьку напругу заряджання, але великий струм. Це означає, що смартфон та батарея менше нагріватимуться від понижувачів.

Сама Huawei каже, що їхня новинка схожа на технологію мультитач за наслідками для індустрії. Новий акумулятор так само змінить спосіб роботи з телефонами, а також позбавить людей від номофобії – страху залишитися без доступу до свого мобільника.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися