Vodafone розширив 4G покриття на Слобожанщині

На сьогоднішній день більше 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone.

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 Ггц. Нове 4G покриття з’явилося в населених пунктах п’яти областей України:

  • Сумська область: Шостка, Глухів, Охтирка;
  • Полтавська область: Лубни
  • Харківська область: Панютине, Наталине
  • Дніпропетровська область: Синельникове, Підгородне.
  • Чернівецька область: Сторожинець, Заставна.

На сьогоднішній день більше 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів і віддалено замінити картку, зателефонувавши на номер 222. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я