Середа, 29 Травня, 2024

Huawei випустила 1 000 000 смартфонів на фірмовій HongMeng OS

Після недавнього скандалу і введення ряду обмежень для Huawei з боку великих міжнародних корпорацій компанія розробляє рішення для обходу санкцій та успішного розвитку й експансії бренду.

Однією з головних проблем Huawei стало припинення підтримки ОС Android у їхніх смартфонах, тому компанія вирішила замінити його на фірмову HongMeng OS. Аналітики з Rosenblatt Securities повідомляють, що Huawei випустила 1 000 000 пристроїв на HongMeng, щоб протестувати роботу операційної системи.

Поки невідомо, хто саме отримає тестові смартфони, але повноцінну версію HongMeng OS обіцяють уже восени. У Huawei запевняють, що вона буде підтримувати всі Андроїд-додатки, а також буде більш безпечною, зокрема, передбачаються додаткові можливості захисту персональних даних.

Поки ж власники смартфонів Huawei на Android можуть вільно користуватися пристроями – термін введення санкцій перенесено на 19 серпня.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися