Для подорожей: новий Mi AI Translator з 34 мовами і 4G

Xiaomi презентувала новий функціональний мобільний перекладач Mi AI Translator. Пристрій може перекладати в реальному часі, працює з 34 мовами і буде корисним у 224 державах у всьому світі. Вмістити ці функції вдалося в невеликий корпус, трохи більший за звичайний смартфон, а вага перекладача – 134 грами.

Mi AI Translator може працювати як онлайн (для цього передбачений модуль Wi-Fi 802.11b/g/n), так і офлайн, використовуючи вбудовані в стандартну прошивку словники. Компанія також розробила модель з підтримкою 4G, тому за додаткову плату можна буде працювати і в мобільних мережах.

Мобільний перекладач Xiaomi отримав 4-дюймовий сенсор екран, процесор 2 ГГц, 2/3 Гб ОЗП, а також внутрішній накопичувач на 16 або 64 ГБ. Для перекладу мови і тексту передбачені мікрофони, динамік, камера на 5 Мп і навіть модуль Bluetooth. Працює цей гаджет від акумулятора на 2200 мА·год.

Мандрівники вже можуть замовити портативний перекладач. Модель з Wi-Fi обійдеться в 70 доларів, а за підтримку 4G доведеться викласти $145. Обидві варіації доступні в чорному і білому корпусі.