Huawei запускає платформу OceanConnect IoV для під’єднаних автомобілів

Платформа OceanConnect IoV (Internet of Vehicles) буде аналізувати такі параметри, як стан транспортного засобу, звички і навички водія, а також багато інших. Ця розробка Huawei допоможе глобальним автовиробникам в оптимізації їхньої роботи і дасть рекомендації з дистрибуції цифрового контенту у вбудованих в сучасні машини мультимедійних системах

Фахівці, разом з експертами Intel, прогнозують, що автомобілі найближчими роками працюватимуть лише в режимі постійного зв’язку. Постачальники комунікаційного обладнання пропонують свої системи для цього, і нещодавно Huawei презентував свою платформу OceanConnect IoV. У компанії кажуть, що вона дозволить глибше злитися автовиробникам та ІТ-технологіям.OceanConnect IoV

Нова платформа загалом розрахована на сотні мільйонів з’єднань, одночасно з яких можуть бути активними мільйони високошвидкісних каналів. Також вона надає глобальну «хмару», яка спрощує виробникам доступ до різних онлайнових сервісів. У неї також можна інтегрувати сторонні додатки та контент для створення екосистеми.

Платформа OceanConnect IoV (Internet of Vehicles) буде аналізувати такі параметри, як стан транспортного засобу, звички і навички водія, а також багато інших. Ця розробка Huawei допоможе глобальним автовиробникам в оптимізації їхньої роботи і дасть рекомендації з дистрибуції цифрового контенту у вбудованих в сучасні машини мультимедійних системах. OceanConnect IoV буде інтегрована з уже наявними системами, щоб автомобілі могли взаємодіяти один з одним і з навколишнім світом.

Одним із перших автомобілів, який підтримує нову платформу, став DS 7 CROSSBACK від PSA Group. Він продаватиметься в Китаї та Європі і пропонуватиме пасажирам завдяки Huawei OceanConnect IoV Platform різноманітні мобільні сервіси. Окрім цього, Huawei уклала угоди з виробниками FAW Group та Guangzhou Automobile Group.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я