Перекладач Google Translate покращив переклад у режимі онлайн за допомогою мовних пакетів зі штучним інтелектом

Офлайновий переклад на базі штучного інтелекту доступний на Android та iOS для 59 мов, з українською включно. Розповсюдження мовних пакетів уже почалося, а масштабне розгортання стартує з 15 червня 2018 року

У Google Translate уже тривалий час можна отримувати досить якісний переклад, однак для цього необхідно мати стабільне інтернет-з’єднання. Днями компанія оголосила, що переклад на основі штучного інтелекту також стане доступним в офлайні в мобільному додатку Google Translate.

Стандартний підхід машинних перекладачів базується на статистичному виборі перекладу. Однак подібний спосіб бере до уваги лише невеликі слова та словосполучення в реченні. Штучний інтелект дозволяє перекладати цілі речення, завдяки чому можна враховувати контекст використаних у ньому слів.

Для роботи технології машинного навчання необхідні великі обчислювальні потужності, тому переклад на базі штучного інтелекту був доступний лише онлайн. У Google змогли вмістити свою технологію в мовні пакети розміром від 35 до 45 МБ. Як кажуть у пошуковому гіганті, переклад зі штучним інтелектом офлайн дає кращі результати, ніж стандартний статистичний. Однак онлайновий режим перекладу буде кращим за офлайновий. Для цього компанія навела приклад перекладу однієї фрази різними технологіями

Офлайновий переклад на базі штучного інтелекту доступний на Android та iOS для 59 мов, з українською включно. Розповсюдження мовних пакетів уже почалося, а масштабне розгортання стартує з 15 червня 2018 року. Користувачі, які раніше завантажували офлайнові мовні пакети, побачать на екрані Google Translate банер з пропозицією оновити їх.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я