Середа, 28 Лютого, 2024

Ігри в 3D дратують сильніше за 2D

Зробити комп’ютерні розваги реалістичнішими можна, якщо додати до площини монітора третій вимір, однак ігри у 3D можуть при цьому надати більше роздратування. Такі дані отримали учені з Університету Огайо, які дослідили рівень гніву гравців. Останні грали в ігри на звичайних 2D-моніторах та сучасних стереодисплеях.

За їхніми словами, негативні емоції виявляються сильнішими при використанні тривимірного зображення через те, що воно глибше занурює гравця в ігровий світ. Свої дані вони отримали після вивчення 197 добровольців, які грали у Grand Theft Auto IV на звичайному 17-дюймовому моніторі, 96-дюймовому 2D-дисплеї та 96-дюймовому тривимірному екрані з окулярами. Одній половині піддослідних наказали вести жорстку гру, а іншій запропонували міні-гру в боулінг. Після цього учасників експерименту попросили описати свої враження.

Ті гравці, які провели час у віртуальному боулінгу, були розслаблені, і це не залежало від того, на якому екрані вони грали. Однак ті, хто вів жорстку гру на 3D-екрані, показали значне збільшення рівня гніву. Науковці кажуть, що такі результати варто враховувати виробникам дисплеїв та ігор, а також споживачам.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися