Вівторок, 18 Червня, 2024

Ігровий ПК вбудували в унітаз

YouTuber створив ігровий комп’ютер у незвичному корпусі – машину вбудовано в зливний бачок унітазу. Це, можливо, перший туалет, здатний одночасно обробляти відходи та грати в Counter-Strike: Global Offensive.

Цей ігровий ПК створив YouTuber з ніком Basically Homeless в рамках угоди з магазином електроніки Microcenter. Машина розміщена у справжньому туалеті з усією сантехнікою та водою.

Ідею такого комп’ютера пояснюють тим, що багато людей проводять час в туалеті, граючи. Часто це відбувається на телефонах, але ці гаджети не дозволяють грати в топові ігри з топовою якістю графіки.

Блогер Basically Homeless не хотів просто принести телефон або навіть Steam Deck у туалетну кімнату. Він хотів створити систему, яка дозволила б йому грати в шутери 120 Гц FPS за допомогою миші та клавіатури, сидячи на унітазі. Тому комп’ютер оснащений процесором Intel Core 12700 та відеокартою Nvidia GeForce 3060.

Унітаз з комп’ютером побудований таким чином, що одна половина зливного бачка містить усе традиційне сантехнічне начиння туалету та воду. Її відділяє «водяна стіна» з оргскла та клею. У сухій половині знаходяться всі частини комп’ютера. У кришку зливного бачка вбудований вентилятор, який допомагає охолоджувати ПК.

За словами Basically Homeless, йому довелося навчитися основам сантехніки та різати порцеляну, щоб створити цей дивний ПК.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися