Вівторок, 16 Квітня, 2024

Ілон Маск запропонував оснастити електромобіль Tesla Roadster реактивним двигуном

Ілон Маск у телепередачі Jay Leno’s Garage сказав, що електромобіль Tesla Roadster можна оснастити технологіями SpaceX. А саме – реактивним двигуном. І це не жарт, запевнив Маск.

На одкровення Маска про технічне оснащення електромобіля журналіст спершу відмахнувся і сказав, що Маск, мабуть, жартує. Однак мільйонер сказав, що не в цьому випадку.

Реактивний двигун на електромобіль встановлять за заднім номерним знаком. Натисненням кнопки автомобіль прибирає номерний знак та відкриває реактивне сопло. Створена ним тяга повинна допомогти розганяти автівку ще швидше.

На Tesla Roadster встановлять холодний реактивний двигун – згоряння в ньому не буде. Джерелом енергії буде балон зі стиснутим повітрям.

Зацікавлені глядачі також зачепилися за фразу, що за номерним знаком буде головне сопло. Вони припускають, що на машині будуть допоміжні сопла, які забезпечать притиснення автомобіля до асфальту.

Tesla Roadster має вийти у 2022 році. Оголошені у 2017 році специфікації передбачали розгін до 100 км/год за 1,9 секунди, майже 1000 км дальності ходу та багато інших, дивовижних для електромобілів особливостей.

Очікується, що реактивний пакет SpaceX в Tesla Roadster призначений для роботи на гоночних трасах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися