Неділя, 26 Травня, 2024

Ілон Маск зробив X (Twitter) платним для нових користувачів, які хочуть не лише читати

Соцмережа X (Twitter) запустила бета-версію ініціативи «Не бот». Завдяки їй соцмережа фактично стає платною для нових користувачів, які хочуть не лише читати, а й хочуть відповідати. Початковий тест стосується нових облікових записів, створених у Новій Зеландії та на Філіппінах.

Тест Not a Bot не застосовуватиметься до існуючих облікових записів, але ті, хто створює обліковий запис, після реєстрації отримають запит на підписку з проханням сплатити комісію.

Якщо користувач не погоджується платити за підписку, він матиме доступ до контенту лише в режимі читання. Він дозволяє читати публікації, дивитися відео та підписуватися на облікові записи.

Щоб публікувати контент, ставити лайки та відповідати на публікації, додавати публікації в закладки, а також робити повторні публікації та цитувати публікації з інших облікових записів, доведеться оплатити підписку «Не бот».

На своєму сайті X повідомляє, що нова програма спрямована на захист від ботів і спамерів, які намагаються маніпулювати платформою та порушувати роботу інших користувачів X. Далі уточнюється, що нові облікові записи матимуть доступ лише до дій у веб-версії платформи, але не уточнюється, чому це не стосується програми на мобільному.

Тест Not a Bot та право публікувати у X (Twitter) коштує 1 долар США на рік. Однак такої насправді ціни немає, оскільки тест не застосовується до користувачів із США. В інших країнах застосовуються місцеві ціни. Це означає, що з нових користувачів на Філіппінах стягуватиметься 42,51 песо на рік. Тим часом комісія для користувачів у Новій Зеландії лише трохи перевищує рекламований 1 долар США – вона коштує новим власникам облікового запису 1,43 новозеландського долара на рік.

Комісія є доповненням до наявної платної підписки X Premium , яка була запущена в листопаді 2022 року і  стягувала з користувачів 8 доларів на місяць. Ця підписка додає синю позначку «верифікації» до облікових записів. Вона також включає деякі функції, як-от редагування дописів, показ на 50% менше реклами та пріоритетні рейтинги, завдяки яким дописи облікових записів потрапляють у верхню частину стрічки.

Комісія в 1 долар знаменує собою значну зміну для X (Twitter), який був безкоштовним для всіх користувачів з моменту запуску у 2006 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися