Понеділок, 4 Грудня, 2023

Як Microsoft перетворює смартфони на ПК

Телефони на базі Windows 10 отримали новий режим Continuum, який перетворює їх на стаціонарний ПК, здатний запускати звичні настільні програми. Про Continuum стало відомо ще до анонсу самої Windows 10, але наочно побачити роботу цього режиму було неможливо – телефони із цією ОС почали з’являтися лише зараз. Одним із перших гаджетів на Windows 10 Mobile став Acer Liquid Jade Primo, який продемонстрував цю функцію.

Microsoft і Acer провели спільну прес-конференцію, частину якої присвятили роботі режиму Continuum на смартфоні. Ведучий на прикладі презентації в PowerPoint продемонстрував, як смартфон може грати роль тачпада і системного блоку при підключенні до нього зовнішнього монітора. З’єднання відбувалося бездротовим способом, в обхід спеціального аксесуара Microsoft Display Dock.

Continuum дозволяє підключати смартфон до зовнішнього дисплея і периферії, перетворюючи його на повноцінний комп’ютер. Додатки і робочий стіл автоматично адаптуються під новий екран. Для комфортної роботи на такому «настільному комп’ютері» смартфон повинен мати потужне начиння, тому експерти припускають, що Continuum буде доступним лише на флагманських гаджетах. Це частково підтверджується словами директора програми Microsoft Insider Program Габріеля Аула: «Continuum для телефонів вимагатиме нового апаратного забезпечення».

Acer Liquid Jade Primo оснащений Super AMOLED Full HD-дисплеєм діагоналлю 5,5 дюймів і має шестиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 808, 3 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті, яку можна розширити за допомогою карток microSD. Основна камера телефона має 21 МП і подвійний LED-спалах. Фронтальна камера нараховує 8МП. У продаж смартфон надійде протягом найближчих двох місяців.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися