Intel «викинула» DirectX 9 з процесорів – cтарі ігри можуть мати проблеми з роботою

Новини про зміну підтримки DirectX 9 походять із нещодавно оновленої сторінки на веб-сайті Intel. На ній компанія заявляє, що припинить підтримку 20-річного графічного API

Відеокарти Intel втратили апаратну підтримку програмного компонента DirectX 9. У графічних ядрах Intel Xe відеокартах Intel Arc цей компонент буде відтворюватися за допомогою емуляції. Емуляція замість апаратного відтворення може призвести до проблем із роботою ігор, що потребують DX9.

Новини про зміну підтримки DirectX 9 походять із нещодавно оновленої сторінки на веб-сайті Intel. На ній компанія заявляє, що припинить підтримку 20-річного графічного API, але запевняє, що додатки та ігри на основі DirectX 9 все ще можуть працювати через інтерфейс Windows 10 і Windows 11 D3D9On12.

Microsoft тепер несе відповідальність за оптимізацію ігор DirectX 9 і пов’язаних з ними помилок.

Intel також зазначає, що це не обов’язково погана новина. Сьогодні дуже мало ігор, які працюють виключно на DX9 і не підтримують більш нових версій DirectX.

Хоча сучасні графічні процесори Intel не матимуть спеціальних драйверів для старих ігор, які працюють виключно на DX9, таких як Unreal Tournament, Star Wars: Knights of the Old Republic і Team Fortress 2, ви все одно зможете грати в них на комп’ютерах з процесорами останнього покоління. Програмний компонент D9D9On12, що використовується для емуляції DX9 не повинен мати помітного негативного впливу на ігровий процес.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я