П’ятниця, 14 Червня, 2024

Інтернет речей отримає стандартний захист

Асоціація GSMA випустила рекомендації щодо захисту інтернету речей. Документ призначений для телекомунікаційних компаній, які збираються розробляти захищені мережі для «інтернету речей». GSMA створила ці рекомендації через те, що надійність і безпека таких мереж викликає занепокоєння в учасників ринку.

Документ на 200 сторінок містить поради про те, як уберегти мережі від кібератак та інших загроз і забезпечити збереження конфіденційних даних. Він з’явився після доповіді Telefonica, у якій телекомунікаційні компанії порівнюються зі сновидами у світі IoT-загроз, оскільки засоби безпеки не встигають за темпами розвитку інновацій. Для консультацій експерти залучили найбільших телеком-гравців, таких як Orange, Telefonica, Ericsson, China Mobile і Verizon.

GSMA – це всесвітня галузева асоціація, що об’єднує понад 750 мобільних операторів у 218 країнах світу. Одна з недавніх ініціатив GSMA – розробка єдиного стандарту вбудованих SIM-карток для автомобілів, яку підтримали найбільші автовиробники: General Motors, Jaguar Land Rover, Renault Nissan, Scania і Volvo Cars.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися