Інтернет стає повільнішим

Коли сайти відкриваються занадто довго, це не ми стаємо більш нетерплячими. Це інтернет стає повільнішим, передає CNN. Згідно з новими даними HTTP Archive, значне зростання розміру сторінок збільшило середній час їхнього завантаження, що і дратує користувачів. У середньому сторінка зараз займає близько 2 МБ (на 100% більше, ніж три роки тому), і тому інтернет забирає все більше часу.

Причини такого зростання цілком зрозумілі. Усе більше зображень, відео та іншого контенту на сторінках. По суті, оформлення і візуальний ряд займають 75% розміру сторінки, тому якщо ви шукаєте найбільш ефективний сайт, він, швидше за все, буде найменш естетичним.

«Вага» різного типу контенту в загальному обсязі сучасної веб-сторінки

Крім того, сайти часто активно відстежують активність відвідувача, що також уповільнює час завантаження. Також, крім зосередження на мобільних версіях, багато компаній витрачають серйозні ресурси на те, щоб зробити свої сайти чутливими й інтерактивними, а це часто вимагає додаткового коду і в результаті збільшує розмір сторінки.

Крейг Адамс, віце-президент інтернет-компанії Akamai, сказав CNN, що «перехід від настільних до мобільних версій найбільше вплинув на роботу сайтів». А додаткові акценти на безпеку та шифрування додають ще один рівень складності, що також уповільнює процес веб-серфінгу.

У цій статистиці незвичне те, що одним із елементів, які все більше сповільнюють інтернет, є шрифти. Сайти намагаються виділитися серед інших, і тому сьогодні вони займають до 5% «ваги» сторінки. Хоча ще три роки тому цей показник був на рівні лише 1%.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я