5 мобільних додатків, які допоможуть у подорожі по Європі

Завдяки сучасним смартфонам навіть найбільш «забудькуваті» туристи можуть відчувати себе впевнено в незнайомому місті, згадати дорогу до готелю, мати при собі копії документів. Із цими п’ятьма мобільними додатками ти спакуєш валізу, не забувши нічого, знатимеш, як знайти найближчу парковку чи кафе, та матимеш при собі екстрені номери телефонів на різні випадки.

Park Me Parking

Додаток допоможе знайти автомобільні парковки в більш ніж 500 найбільших містах США, Канади і Європи, дізнатися ціни і розшукати припаркований автомобіль. Park Me Parking дозволяє зберігати інформацію одночасно про декілька припаркованих автомобілів, відстежувати час паркування, швидко знаходити автомобіль на критих парковках, а також ділитися даними про місцезнаходження автомобіля через соціальні мережі або по SMS.

Foodspotting

Цей соціальний додаток допомагає знайти найближчий ресторан з їжею, яку хочеться прямо зараз: наприклад, тайський суп том ям у Нью-Йорку або піцу в Лондоні. Додаток працює за принципом Foursquare, тільки спеціалізується на пошуку їжі: відгуки, фотографії та коментарі залишають активні користувачі програми. Foodspotting вказує точну адресу ресторану та відстань до нього, повідомляє інформацію про ціни та якість приготування обраних страв, а також про знижки та акції, що проводяться в знайдених закладах.

My Train Companion

За допомогою цієї програми можна спланувати подорожі по залізницях Європи. У додатку знайдеться інформація про 25 тисяч напрямів і гід по європейських залізничних станціях, з їхніми адресами і розташуванням на карті включно. Функція My Trip допоможе записати номери квитків та поїздів, Train finder прокладає оптимальні залізничні маршрути між заданими містами, Agenda synchronisation нагадує про час відправлення поїзда і синхронізує поїздку з планами на день.

SixT

SixT – європейська компанія, що надає послуги прокату автомобіля з широкою міжнародною мережею представництв. Компанія представлена більше 4500 пунктами прокату в 105 країнах світу, парк автомобілів становить понад 220 000 транспортних засобів. Серед останніх – автомобілі BMW і Mercedes-Benz, а також новітні моделі класу люкс, спортивні автомобілі, кабріолети, позашляховики і вантажівки.

PinPin ATM finder

Цей корисний додаток допоможе швидко знайти розташовані поблизу банкомати у 220 країнах світу. На карті зазначено точну адресу банкомата, назву банку, час його роботи і точну відстань, що відділяє вас від готівкових грошей.