П’ятниця, 19 Липня, 2024

iOS 10.2 «вбиває» акумулятор iPhone

Не поспішайте з оновленнями «яблучних» гаджетів. Останнє оновлення iOS 10.2 працює не так добре, як того б хотілося, повідомляє techtimes. Apple виправила не всі баги операційної системи і навіть додала чимало нових. Власники iPhone 5 стали скаржитися на різке скорочення часу роботи смартфонів від акумулятора.

ios-10-iphone

Деякі смартфони можуть довільно вимикатися, коли рівень заряду досягає 30%. iPhone просто відображає 0% і перестає працювати. У поодиноких випадках пристрій може тривалий час відображати 1% заряду. Найчастіше це відбувається від переохолодження смартфона.

Проте в цьому оновленні Apple впровадила в iOS програму діагностики акумуляторів усіх смартфонів. Будемо сподіватися, що в наступних прошивках проблема з рівнем заряду все ж таки буде виправлена.

У цілому, як зазначають експерти, оновлення створює більше проблем, ніж вирішує. Наприклад, проблема з наушниками EarPods під час дзвінків так і залишилась невирішеною. На жаль, оновлення iOS 10.2 – не перше, яке «висаджує» акумулятор, апдейт iOS 10.1.1 також «з’їдав» заряд батареї.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися