iOS 11 ускладнила повне вимкнення Wi-Fi та Bluetooth

Wi-Fi і Bluetooth продовжують працювати у фоновому режимі, щоб могли нормально функціонувати деякі можливості операційної системи

Для більшої захищеності та тривалішої роботи смартфона існує проста порада – вимикати бездротові модулі Wi-Fi та Bluetooth. Однак в iOS 11 це буде не так зручно робити – опції в «Центрі управління» насправді не вимикають ці блоки. Бездротові модулі продовжують функціонувати у фоновому режимі. У попередніх версіях iOS ці кнопки вимкнення працювали інакше.

Wi-Fi та Bluetooth

Wi-Fi і Bluetooth продовжують працювати у фоновому режимі, щоб могли нормально функціонувати деякі можливості операційної системи – наприклад, AirDrop, Handoff, AirPlay, Apple Pencil, геолокаційні сервіси і зв’язок з Apple Watch.

Офіційне керівництво Apple пояснює нову опцію так: «В iOS 11 та пізніше при натисненні кнопок Wi-Fi чи Bluetooth у «Центрі управління» ваш пристрій відразу від’єднається від аксесуарів Wi-Fi та Bluetooth. Обидва модулі Wi-Fi та Bluetooth залишаться доступними».

З вибраним в iOS 11 підходом стало складніше випадково відключити від телефона свій «розумний» годинник або деактивувати корисні функції iPhone. Повністю відключити Wi-Fi і Bluetooth можна тільки через налаштування iOS.

Однак зміна несе і деякі ризики. Дослідник у галузі безпеки Андреа Барисані розповів виданню Motherboard, що дуже бажано відключати Wi-Fi і Bluetooth, якщо ви стурбовані потенційними кібератаками. Також деактивація цих модулів економить заряд батареї, а іноді і покращує якість стільникового з’єднання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я