Вівторок, 12 Грудня, 2023

Як запропонувати Microsoft свій варіант перекладу інтерфейсу Windows 10

Часи, коли переклад інтерфейсу ОС на іншу мову перевіряли філологи та мовознавці, мабуть, залишилися в минулому. Назви опцій у Windows 10 рясніють помилками – від звичайних орфографічних до лінгвістичних. Microsoft дозволила користувачам попрацювати на користь її ОС та пропонувати власний варіант перекладу тих чи інших функцій і назв елементів.

Для цього потрібно скористатися додатком під назвою Language Community з магазину Windows Store. Окрім перекладу написів у налаштуваннях і програмах ця програма може видавати підказки щодо варіантів назв від інших користувачів і дасть можливість голосувати за найкращий варіант із запропонованих. Також можна надсилати розробникам свої пропозиції з перекладу.

Після запуску Community Language і вибору команди Capture Text можна натиснути на будь-яке текстове поле, після чого з’явиться екран для введення свого варіанта перекладу. Наприклад, можна вибирати текстові поля у програмі Skype в Windows 10. Натиснувши на неправильний, на вашу думку, варіант, ви можете ввести власну версію або вибрати із запропонованих іншими користувачами.

Встановити додаток Community Language можна на версію Windows 10 Fall Creators Update 16232 і вище. Зараз скористатися цим випуском ОС можуть лише участики програми тестування Windows Insider. Глобальна доступність цієї версії ОС очікується в середині осені.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися