Субота, 13 Липня, 2024

iPhone 12 отримає USB-кабель, який краще пристосований для тривалого використання

Разом з iPhone 12 компанія Apple підготувала користувачам кілька сюрпризів у їхньому заряджанні. У коробці зі смартфоном не буде зарядного пристрою. Зате буде новий кабель у комплекті, який буде більш пристосованим до тривалого використання.

Кабель майбутнього iPhone 12 матиме не пластикове, а тканинне обплетення. Розриви пластикової ізоляції поруч із роз’ємами є однією з найчастіших проблем у кабелях Apple.

Apple раніше ніколи не комплектувала iPhones чи iPads кабелями з тканинним обплетенням. Однак у такій ізоляції вона продає кабель Thunderbolt Pro, комплектує Mac Pro кабелем Lightning та кабель живлення колонки HomePod.

Довжина нового кабелю складатиме 1,05 метра. Поточні кабелі iPhone мають довжину в 1 метр. Новинка також буде трохи товща (3,04 мм) за наявні кабелі Apple USB-C-Lightning.

Окрім тканинного обплетення контакти нового кабелю будуть покриті рутенієво-родієвим сплавом. Зазвичай в електронній індустрії контакти покриваються золотом, яке не окислюється, і цим забезпечується електричне з’єднання при довгій експлуатації.

Рутенієво-родієве покриття надає контактам сріблястий колір. Цей матеріал більш стійкий до корозії на відкритому повітрі та при контакті з потом. Такий тип покриття коштує дорожче, ніж покриття золотом.

Кабелі з рутенієво-родієвим покриттям не є чимось новим для техніки Apple – сторонні виробники давно продають такі. Наприклад, кабель Baseus BMX Double Deck з таким покриттям і тканинним обплетенням доступний з довжинами 1,2 та 1,8 метра за ціною близько $25.

Раніше стало відомо, що iPhone 12 матимуть акумулятори меншої ємності, ніж у iPhone 11.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися