iPhone 12 буде продаватися без зарядного пристрою та навушників

Залишається питання, чи будуть постачатися більш потужні адаптери заряджання принаймні з топовими версіями iPhone 12

Apple буде класти менше аксесуарів у коробку свого смартфона. Покупці не знайдуть у комплекті навушники та зарядний адаптер. У наявності буде тільки дріт, який не підійде до старих адаптерів живлення.

Про відсутність аксесуарів у комплекті поставки iPhone 12 повідомили аналітики Barclays. За їхніми словами, кабель із коробки нового смартфона не буде сумісним зі старими зарядними адаптерами через змінений порт. З iPhone 12 будуть постачати кабель з USB-C на Lightning. Старі зарядні пристрої мають роз’єм USB-A.

Нові моделі iPhone також отримають підтримку заряджання потужністю 20 Вт. Нині вони можуть поглинати енергію на рівні 15 Вт. Залишається питання, чи будуть постачатися більш потужні адаптери заряджання принаймні з топовими версіями iPhone 12, чи його доведеться купувати окремо.

Нині Apple комплектує смартфони базовим адаптером на 5 Вт, який продається окремо за $19. Модель iPhone 11 Pro має в комплекті зарядний пристрій 18 Вт, роздрібна вартість якого становить $29.

За оцінками Barclays, масове виробництво iPhone 12 відстає від графіка на чотири-шість тижнів. Аналітики вважають, що Apple презентує нові смартфони у вересні, але деякі моделі надійдуть у продаж у жовтні або листопаді, як це було у випадку з iPhone X і iPhone XR. Також дві моделі iPhone 12 Pro отримають по три камери і сканери LiDAR.