Понеділок, 27 Травня, 2024

iPhone 14 отримає бюджетну модель

Серія iPhone 14 виявиться не лише значним редизайном відносно поточних айфонів. Телефон цієї лінійки також можна буде купити за відносно доступні гроші. Адже Apple включить до неї модель смартфона початкового рівня.

Про підготовку iPhone початкового рівня ходять чутки вже кілька років. Apple завжди намагалася піти від сегмента початкового рівня. Але це, ймовірно, зміниться до наступного року.

Згідно з новим звітом Марка Гурмана з Bloomberg, Apple розробляє смартфон початкового рівня. Однак досі незрозуміло, чи буде це смартфон iPhone 14 або нова модель iPhone SE. Нова модель повинна мати рідкокристалічний екран, який нині вважається бюджетним, порівняно з OLED. Але все одно телефон забезпечить підключення 5G.

Смартфон iPhone SE другого покоління був єдиним смартфоном Apple 2020 року, випущеним в якості смартфона виключно з 4G. Сьогодні це єдиний iPhone лише з 4G, який Apple має у своєму магазині.

Модель iPhone 14 mini компанія, швидше за все, скоротить. Її замінить більшою моделлю iPhone 14 Max. Це означає, що відтоді буде тільки два розміри екрану – 6,1 дюйма і 6,7 дюйма.

Новий економічний смартфон, ймовірно, заповнить пробіл, що утвориться за відсутності iPhone mini, але смартфон буде більше за розмірами.

Також незрозуміло, чи буде телефон постачатися з процесором Apple наступного покоління або його оснастять цьогорічною новинкою Apple A15 Bionic цього року. Деякі експерти припускають, що перший варіант більш ймовірний, оскільки це може бути способом зробити телефон дешевшим, ніж флагманські моделі.

Стандартні модел iPhone 14, 14 Max, 14 Pro і 14 Pro Max матимуть OLED-дисплеї з частотою 120 Гц. Більш того, 14-я серія може стати першими айфонами, які подолали бар’єр 12-мегапіксельної камери. За словами Мінг-Чи Куо, нові телефони будуть оснащені 48-мегапіксельними камерами.

Нові айфони залишать камери виступаючими ззаду і матимуть встановлений збоку сканер відбитків пальців з сенсорним ідентифікатором.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися