Середа, 6 Грудня, 2023

Український телефонний номер можна купити за кордоном

Українці, які знаходяться у роумінгу, тепер можуть придбати новий український номер і почати користуватись послугами Vodafone Україна.

Як це зробити

  1. Придбати стартовий пакет eSim SuperNet Pro на сайті інтернет-магазину VF Retail.
  2. Завантажити eSim профіль у телефон через налаштування. Детальна інструкція є тут: eSIM – віртуальна SIM-карта | Vodafone Україна
  3. Активувати стартовий пакет: подзвонити на номер +380500400111 та дочекатися завершення дзвінка.

Перш ніж скористатись цією опцією, варто перевірити, чи підтримує пристрій технологію eSIM.

Клієнтам, які активували пакет з новим номером, доступні усі звичайні дії: користування мобільним інтернетом, голосовим зв’язком та SMS, поповнення рахунку, замовлення послуг, тощо. Користування номером тарифікується згідно умов та вартості послуг у роумінгу.

Vodafone пропонує усім своїм клієнтам, які знаходяться у роумінгу, безкоштовне підключення послуги «Доступний роумінг».  Послуга включає в себе 10ГБ інтернету, 300 хвилин: 250 вихідних хвилин для дзвінків на номери Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інших українських операторів, в країні перебування, а також для вхідних дзвінків. У пакет також входить 100 SMS на всі напрямки. «Доступний роумінг» можна підключити безкоштовно – за умови підключеного українського пакету послуг за тарифом, а для контрактних абонентів – за умови сплаченого рахунку. Підключення можна здійснити в застосунку My Vodafone або набрати комбінацію *600*6#?.

Про технологію eSIM

eSIM дозволяє відмовитися від застосування фізичної SIM-карти, замінивши її віртуальною. Для цього в сучасних гаджетах виробники встановлюють мікрочіп, який дозволяє завантажувати цифрову SIM-карту шляхом сканування QR-коду. Таким чином, користувачі отримують можливість купувати або міняти SIM- карту віддалено, не витрачаючи час на похід до магазину для отримання фізичної карти.

Віртуальна SIM-карта має ще цілу низку переваг:

  • eSIM дозволяє власникам mono-SIM пристроїв значно розширити можливості своїх гаджетів і використовувати в одному смартфоні кілька профілів – до 10 номерів (залежить від установок виробника);
  • eSIM може використовуватися в пристроях без слотів для SIM-карт, наприклад, в планшетах;

eSIM забезпечує додатковий рівень безпеки. Її не можна пошкодити, втратити або витягнути зі смартфона, а це ще один бар’єр для шахраїв і можливість знайти зниклий смартфон або планшет.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися