iPhone 14 Pro отримає рекордний обсяг оперативної пам’яті

Топові на сьогодні iPhone 13 уже відстають від свіжих версій головного конкурента - Galaxy S22 від Samsung. Пристрої Galaxy мають 8 ГБ пам'яті з моменту запуску S10 в 2019 році.

iPhone 14 Pro буде оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті. Це є найбільшим обсягом пам’яті, який коли-небудь пропонувався в iPhone. Про такий обсяг повідомляє витік від південнокорейського блогера.

Згідно з повідомленням з аккаунта yeux1122 в корейському блозі Naver, iPhone 14 Pro буде містити 8 ГБ оперативної пам’яті. Посилаючись на джерела в ланцюжку поставок, автор повідомлення стверджує, що компоненти пам’яті iPhone 14 Pro тепер підтверджені, і додає, що графік масового виробництва, схоже, прискорюється.

Підписуйтесь на наш Telegram

В акаунті раніше повідомлялося, що Apple планує випустити нову модель iPad mini з 8,7-дюймовим дисплеєм і шасі, яке має збільшену ширину і зменшену висоту в порівнянні з iPad mini п’ятого покоління в другій половині 2021 року. Хоча твердження про розмір дисплея було неточним, оскільки iPad mini шостого покоління насправді оснащений 8,3-дюймовим дисплеєм, чутки про шасі і терміни запуску виявилися вірними.

У звіті аналітика Haitong International Securities Джеффа Пу наприкінці минулого року аналогічно стверджувалося, що 6,1-дюймові моделі iPhone 14 Pro і 6,7-дюймові моделі iPhone 14 Pro Max будуть оснащені 8 ГБ пам’яті.

Це було б значним збільшенням у порівнянні з 6 ГБ пам’яті iPhone 12 Pro і iPhone 13 Pro, які в даний час є найбільшим обсягом пам’яті, що коли-небудь пропонувався в iPhone.

Моделі iPhone без приставки Pro, як правило, мають менше пам’яті, тому видається ймовірним, що 6,1-дюймовий iPhone 14 і 6,7-дюймовий iPhone 14 Max матимуть менше 8 ГБ.

Навіть з урахуванням того, що iPhone 14 Pro виводить обсяг пам’яті iPhone на новий рівень, пристрою ще належить пройти певний шлях, перш ніж досягти рівня пам’яті, пропонованого в iPad Pro. На початку 2021 року Apple представила модифікацію планшета з пам’яттю об’ємом 16 ГБ.

Топові на сьогодні iPhone 13 уже відстають від свіжих версій головного конкурента – Galaxy S22 від Samsung. Пристрої Galaxy мають 8 ГБ пам’яті з моменту запуску S10 в 2019 році. Таким чином, 8 ГБ оперативної пам’яті дозволять моделям iPhone 14 Pro досягти паритету з останніми конкуруючими девайсами Samsung.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я