iPhone 15 Pro отримає дизайн як у Apple Watch

iPhone 15 Pro і iPhone 15 Ultra матимуть тонші рамки, ніж їхні попередники. Хоча більш тонкі рамки будуть доступні лише для моделей високого класу, усі чотири моделі iPhone 15 також, як повідомляється, вперше матимуть вигнуті рамки.

Очікується, що лінійка iPhone 15, яку презентують цієї осені, відповідатимуть лінійці iPhone 14 за розміром екрана. Однак iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max (або iPhone 15 Ultra) матимуть тонші рамки, ніж раніше, і красиві вигнуті краї. В деякому наближенні ці телефони будуть виконані в дизайні смарт-годинника Apple Watch.

Про дизайн майбутнього смартфона повідомив інсайдер ShrimpApplePro, який має пристойний, хоча й не ідеальну точність.

За його даними, серія iPhone 15 матиме такі ж розміри дисплея, як і серія iPhone 14. Це мало би означати розмір екрана 6,1 дюйма для iPhone 15 і iPhone 15 Pro, а також розмір екрана 6,7 дюйма для iPhone 15 Plus і iPhone 15 Ultra. Якщо це виявиться правдою, то це означає, що iPhone моделі «Плюс» проживе ще один рік, незважаючи на очевидно дуже низькі продажі.

У чутках також говориться, що iPhone 15 Pro і iPhone 15 Ultra матимуть тонші рамки, ніж їхні попередники. Хоча більш тонкі рамки будуть доступні лише для моделей високого класу, усі чотири моделі iPhone 15 також, як повідомляється, вперше матимуть вигнуті рамки.

Це вже другий випадок, коли ShrimpApplePro заявляє про те, що вигнуті рамки з’являться в лінійці iPhone 15. Цей дизайн схожий на iPhone 5C, де передня частина корпусу була квадратною, а задня була округленою. Це також схоже на останнє дизайнерське рішення у MacBook Pro, який має блочний дизайн із заокругленим корпусом.

Зокрема, для моделей iPhone 15 Pro ShrimpApplePro порівнює дизайн з Apple Watch, кажучи: «Тонкі рамки та вигнуті краї можуть створити такий же ефект, як на Apple Watch».

Цього року Dynamic Island з’явиться на всіх чотирьох моделях iPhone 15 без жодних змін у дизайні. Дисплеї також, як повідомляється, продовжуватимуть використовувати те саме покриття Ceramic Shield для довговічності, тому ми не повинні очікувати будь-яких покращень у цьому відношенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я