iPhone 2019 залишаться з портом Lightning та повільним зарядним пристроєм

Нові смартфони iPhone 2019 представлять лише восени

Хоча аналітики вже тривалий час передбачають повний перехід Apple на роз’єм USB-С, у нових iPhone 2019 року компанія збереже пропрієтарний порт Lightning. Про це з посиланнями на виробничі джерела розповідає японський Apple-блог MacOtakara. Він також стверджує, що власники iPhone 2019 продовжать додатково платити за можливість швидкого заряджання. Компанія комплектуватиме їх звичайними мережевими адаптерами 5 Вт, а більш потужні необхідно купувати окремо.

Сьогодні більшість смартфонів Android комплектуються адаптерами з підтримкою швидкого заряджання. На їхньому фоні комплектація iPhone блоком на 5 Вт виглядає застарілим рішенням, змушуючи власників витрачати більше часу біля розетки. Нинішні власники iPhone, які вже додатково купили адаптер зі швидкою зарядкою, зможуть їх використовувати і з новими телефонами Apple.

Публікація MacOtakara також говорить про те, що iPhone 2019 збережуть фірмовий кабель USB-A-на-Lightning і не перейдуть на вже стандартний USB-C. У цьому випадку власники свіжих телефонів та ноутбуків Apple так само не зможуть під’єднати мобільний до свого лептопа без купівлі відповідного адаптера. Адже останні покоління Macbook оснащуються лише роз’ємами USB-C.

Нові смартфони iPhone 2019 покажуть лише восени, і експерти закликають не сприймати нинішню інформацію як остаточну. Apple має достатньо часу, щоб змінити своє рішення щодо оснащення та комплектації своїх свіжих телефонів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я