Xiaomi стала найпопулярнішим брендом в Україні, обійшовши Samsung

В Топ-5 компаній, що продають смартфони в Україні, входять чотири китайські компанії

Аналітики Canalys опублікували звіт з продажу смартфонів в Європі, який концентрується на компанії Xiaomi. Незважаючи на загальносвітове падіння продажів смартфонів ця китайська компанія нарощує обсяги поставок. Вона навіть тіснить бренди А-сегменту, наприклад, Xiaomi обійшла Samsung і стала №1 в Україні. А в Західній Європі продажі Xiaomi виросли на 415%

В Україні в четвертому кварталі минулого року Xiaomi стала лідером, зайнявши частку 26,7%. З таким показником вона змістила на друге місце Samsung, відтіснивши південнокорейського вендора на 0,2%. В Топ-5 компаній, що продають смартфони в Україні, входять чотири китайські компанії: Xiaomi, Huawei, Meizu і суббренд Huawei – Honor.

В Європі з середини минулого року Xiaomi активно відкриває офлайнові точки продажів своїх смартфонів у Західній Європі. Якщо в 2017 році було продано 800 тис. смартфонів, то в 2018 — вже 4,1 млн. Це означає зростання на 415,1%. В Іспанії за рік Xiaomi увірвалася на третю сходинку рейтингу, наростивши поставки на 273,4%.

Аналітики прогнозують, що цього року Xiaomi ще більше зміцнить своє становище в Європі. Своє становище поліпшили також HMD Global (Nokia) і Huawei. Продажі Samsung і Apple просіли, хоча вони залишаються лідерами за обсягами поставок.