iPhone для бідних не буде

Глава Apple Тім Кук заявив, що компанія не має наміру випускати «iPhone для бідних». Про це він повідомив на закритих зборах для співробітників у Купертіно, пише 9to5Mac. За його словами, компанія знаходиться в стабільній фінансовій ситуації і не знижуватиме ціни на нові пристрої для підвищення попиту на них.

Квартальний звіт Apple показав, що компанія отримала рекордний прибуток. Разом з тим виробник відзначив зниження попиту на планшети, проте заявив, що цей показник почне зростати вже у 2016 році. Крім того, Кук нагадав, що все більше користувачів переходять з Android на iOS.

Протягом новорічних канікул Apple продала близько 75 млн смартфонів у різних країнах світу. Цієї кількості достатньо, щоб забезпечити кожного жителя Нью-Йорка, Лондона, Пекіна й Шанхая «яблучним» телефоном.

Раніше експерти прогнозували, що бюджетний iPhone 5se презентують 15 березня, і він коштуватиме 400-500 доларів. Однак зараз вони стверджують, що гаджет з’явиться у продажу на початку квітня і не буде дешевше 560 доларів.

1 коментар

Comments are closed.